Prodej - štěňata

Štěňata - vrh "M"

Datum narození:
15. 05. 2018

Narozeno: 3 psi a 5 fen  (z toho 2 fenky jsou dlouhosrsté)

Na prodej zůstávají pouze dvě dlouhosrsté fenky, viz. fotografie níže nebo v novinkách. Ostatní štěňata jsou již zarezervována. Předpokládaný termín odběru je od 10.7.2018.

Nejsou na prodej již žádná štěňata z tohoto vrhu!


 

Štěňata - vrh "L"

Datum narození:
18. 04. 2018

Narozeno: 3 psi a 6 fen  (z toho 2 fenky jsou dlouhosrsté)

Na prodej zůstávají pouze dvě dlouhosrsté fenky, viz. fotografie níže nebo v novinkách. Ostatní štěňata jsou již zarezervována.

Štěňata - vrh "K"

Datum narození:
20. 10. 2017

Narozeno: 4 psi a 1 fena  (všichni krátkosrstí)

Termín odběru: předpokládaný termín odběru je od 20.12.2017

Nejsou na prodej již žádná štěňata z tohoto vrhu!

Otcem štěňat je velmi mladý a perspektivní plemeník, teprve těsně tříletý. Jeho povahové vlastnosti jsou rovněž veskrze kladně hodnoceny a pes se prezentuje vždy s výrazným temperamentem, tvrdostí a kořistnickými vlohami. Rovněž jeho krevní vedení je velice zajímavé pro chovné využití, aniž by docházelo k blízké či masívní příbuzenské plemenitbě, na momentálně ve světě komerčně protěžované psy v chovu, zejména posledních dvou dekád. Jeho otcovská krevní linie kráčí přes psa YESTER vom Feuermelder, bratra známějšího VA-plemeníka YANKEE vom Feuermelder a mateřská krevní linie vede od feny UTTA Framato Rolau, skvělé plemenné představitelky, dcery VA-plemeníka ODIN vom Holtkämper Hof a rovněž matky řady elitních jedinců. Otec uvedených štěňat je narozen bez příbuzenské plemenitby. 

Matkou je první narozená dcera po psovi EMMO Framato Rolau, která se dostala do chovu a bonitaci absolvovala ve svých teprve 22 měsících. Je prošlechtěna vzdálenou příbuzenskou plemenitbou na vynikající starou německou krev, pocházející z chovu pana Waltera Martina (URK x ULTRI v.d. Wienerau  5 : 4), která bohužel v současnosti již generačně ustupuje do pozadí. Téměř totožnou příbuzenskou plemenitbu má např. i matka VA-plemeníka z Itálie, kterým je GROOVY di Casa Massarelli.
Samotná štěňata jsou vzdáleně příbuzensky upevněna na několikanásobného světového vítěze - ZAMP vom Thermodos a zároveň jedny z nejlepších plemenných fen, pocházejících z chovatelské stanice "vom Holtkämper See", kterými jsou setry RAICA a RISKA, které obě jsou matkami VA-psů, ze světové výstavy vítězů.

Oba rodiče jsou sami o sobě i přes svůj původ taktéž vynikajícími nosiči sytého pigmentu a tmavě rezavých znaků, s dostatečným zastoupením černé barvy, zejména co se týká masky a uzavřené deky hřbetu.